play_circle_outline produktové videá
mark_email_unread ebara@ebara.sk

Ebara - japonské čerpadlá

Ebara

Japonské
čerpadlá pre váš
dom, záhradu, priemysel, stavebníctvo, vzduchotechniku, farmáciu, ...

EBARA - vznikla v Japonsku v roku 1912. Počas svojho pôsobenia na trhu, sa zaradila medzi špičkových svetových výrobcov čerpadiel s výrobnými závodmi po celom svete. Najviac výrobných závodov je sústredených v Ázii a na americkom kontinente. V európe sa nachádzajú dva závody v Taliansku a Španielsku. Ebara je jedna z najvýznamnejších svetových firiem zameraných na vývoj, výrobu a inováciu čerpadiel a technológií, v oblasti enviromentu, vodného hospodárstva, úpravy a dodávky vody.

Oblasti použitia

water_damage

Domácnosť

Kvalitné domáce vodárne a čerpadlá, dodávka vody do domácností, odčerpávanie odpadových a kalových vôd zo septikov, vykurovanie objektov a pod.

business

Priemysel

Vďaka kvalitným materiálom našli čerpadlá EBARA uplatnenie v potravinárstve, liehovaroch a pivovaroch, vo vinárskych závodoch, chemickom a farmaceutickom priemysle

agriculture

Poľnohospodárstvo

Čerpadlá pre závlahy, závlahové systémy, zásobovanie objektov vodou, odčerpávane ťažko znečistených odpadových vôd a pod.

pool

Šport a oddych

Plavecké bazény, verejné kúpaliská, aquaparky, zavlažovanie štadiónov, tenisových kurtov, zasnežovanie lyžiarskych svahov

nature_people

Mestské a zámocké parky

Fontány, hudobné fontány a okrasné záhradné parky v slovenských mestách. (Piešťany, Zvolen, Banská Bystrica, a iné)

engineering

Stavebníctvo

Čerpadlá na zvyšovanie tlaku, automatické tlakové stanice, zásobovanie objektov vodou, odčerpávanie spodnej a odpadovej vody, a pod.

ac_unit

Vykurovanie, chladiarenstvo, vzduchotechnika

Čerpadlá pre chladiarenské a vykurovacie zariadenia

Ebara na Slovensku

  • EBARA ponúka široký sortiment kvalitných čerpadiel, pre rôzne použitie v domácnosti aj priemysle/li>
  • Výrobky EBARA spĺňajú všetky požiadavky platných zákonov v EU, pre čerpadlá na čistú vodu.
  • Na slovenskom trhu sa predávajú u niektorých obchodníkov a predovšetkým v internetových shopoch lacné čerpadlá, nižšej kvality, od neznámych výrobcov (obvykle majú tieto čerpadlá anglický, či nemecký názov, ale meno výrobcu chýba ...) Pomocou vyhľadávačov na webe, je možné ľahko zistiť, či čerpadlo má európskeho výrobcu čerpadiel (ten prezentuje vždy na webe svoj výrobný závod a výrobky), alebo je výrobca neznámy (obvykle mimo Európy, alebo sa nehlási ku kvalite svojho výrobku ...)
  • Odporúčame čerpadlá a vodárne nakupovať výhradne v odborných predajniach čerpadiel, odborne vám poradia, ponúkajú príslušenstvo k montáži a výrobky majú zabezpečený odborný záručný a pozáručný servis a originálne náhradné diely
  • Predaj čerpadiel EBARA zabezpečuje sieť zmluvných predajcov a servisov na Slovensku
  • Centrálny sklad výrobkov EBARA na Slovensku, je v Piešťanoch – firma AQUACENTRUM SK s.r.o.
  • Aquacentrum SK s.r.o. zabezpečuje - veľkoobchodnú distribúciu, rozvoz tovaru, príslušenstva a náhradných dielov, technické poradenstvo a garanciu servisu na Slovensku.

Kontakt

Hľadáte predajcu vo vašom okolí, potrebujete poradiť alebo máte na nás otázku?

Radi vám pošleme zoznam predajcov, či poradíme a odpovieme na vaše otázky. Stačí vyplniť uvedený formulár a spätne vás budeme kontaktovať.