play_circle_outline produktové videá
mark_email_unread ebara@ebara.sk

Ebara - japonské čerpadlá

Servis

Firma AQUACENTRUM SK s.r.o. v Piešťanoch, je zmluvný predajca výrobcu EBARA na Slovensku. Zabezpečuje predaj náhradných dielov a servis pre výrobky EBARA, ktoré boli predané cez oficiálnu distribučnú sieť na Slovensku.

v Piešťanoch je vybudovaný moderný servis, so špičkovým vybavením, ktorý pracuje v systéme kvality ISO 9001, presne v zmysle školení u výrobcu. Servis má skúsených a pravidelne školených pracovníkov.

Servis je oprávnený vykonávať aj odborné posudky pri poruchách čerpadiel EBARA.

Ako sa riešia reklamácie a opravy u čerpadiel EBARA?

  • Záručné opravy vykonáva priamo - servis výrobcu EBARA.
  • Reklamované čerpadlá EBARA, určené na záručné opravy a tiež všetky čerpadlá EBARA, určené na pozáručné opravy, je treba odovzdať v predajni, kde bolo čerpadlo EBARA zakúpené, alebo v sieti predajcov na Slovensku, ktorí predávajú čerpadlá EBARA.
  • Firma Aquacentrum SK s.r.o., v rámci pravidelneho týždenného rozvozu po Slovensku, zabezpečí odvoz reklamovaného výrobku do servisu a po oprave dovezie späť, do predajne, ktorá odovzdá opravené výrobky zákazníkovi.
  • Značkový servis pri opravách čerpadiel EBARA, používa výlučne originálne diely EBARA. Rozkresy náhradných dielov k čerpadlám sú dostupné na stránke výrobcu. Pred zobrazením požadovaného rozkresu, je potrebné zadať produktové číslo čerpadla, ktoré je uvedené na štítku každého čerpadla EBARA - P/N.

Kontakt

Hľadáte predajcu vo vašom okolí, potrebujete poradiť alebo máte na nás otázku?

Radi vám pošleme zoznam predajcov, či poradíme a odpovieme na vaše otázky. Stačí vyplniť uvedený formulár a spätne vás budeme kontaktovať.